Obědy pro jihočeské děti - dotační program

Dotační program je zaměřen na podporu materiálně znevýhodněných rodin s dětmi v Jihočeském kraji s přihlédnutím k aktuální ekonomické situaci a zvyšujícím se nákladům rodinných rozpočtů na zajištění
základních potřeb, mezi které patří i školní stravování. Školním stravováním je myšlena strava poskytovaná dětem ve školách, školských zařízeních či zařízeních školního stravování v obvyklém rozsahu (včetně nápoje, resp. pitného režimu) a kvalitě/nutričním složení tak, jak je stanoveno platnou legislativou.

Financování dotačního programu je poskytováno s využitím finanční podpory EU a finanční podpory Jihočeského kraje.

Podmínky a podrobnosti se dozvíte zde.

Důležitá Informace pro strávníky

Od 1. 5. 2023 dochází k navýšení ceny stravného:Věková kategorie: 15 a více let – oběd – 45,- KčCena oběda pro cizí strávníky: 110,- KčDoporučujeme navýšení limitu inkasa.

Informace o zvýšení cen od 1.9.2023

Školní jídelna Budějovická 1664

školní jídelna zajišťuje snídaně, obědy a večeře žákům ubytovaným na DM; dále zajišťuje obědy žákům středních škol; obědy žákům SOŠ a SOU Písek s výukou Na Spravedlnosti a Na Samotách (výdejny)

Důležitá informace pro všechny žáky, kteří jsou v evidenci stravování při ŠJ Budějovická 1664 a Školní výdejny – vývozy Samoty a Na Spravedlnosti.Všichni strávníci jsou povinni si kontrolovat přes aplikaci strava.cz své nastavení stravovacích zvyklostí! Ti, co mají špatné nastavení z loňského nebo letošního roku, si sami přeobjednávají nebo musí nové nastavení nahlásit paní Novákové, v kanceláři ŠJ a DM.

vnitřní řád školní jídelny
vnitřní řád školní výdejny

vedoucí školní jídelny: Bc. Drahomíra Dušková, telefon 380 602 928, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
účetní školní jídelny: Ing. Olga Nováková, telefon: 382 210 436, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přihlášky na stravování:

žáci SOŠ a SOU Písek - obědy
žáci SŠ - obědy
zaměstnanci
cizí strávníci (110,- Kč)

ubytovaní žáci si stravování přihlašují jako součást ubytování

Školní jídelna – Komenského 86

školní jídelna zajišťuje pouze obědy pro žáky SOŠ a SOU Písek

vedoucí školní jídelny: Michaela Holubová, tel: 731 514 574, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
kuchařka: Jana Efenberková

provozní doba pro přihlašování a odhlašování obědů: denně 9.00 – 12.00 hodin

přihláška ke školnímu stravování - Komenského (202 KB pdf)

vnitřní řád školní jídelny Komenského  (44 KB pdf)  (44 KB pdf)