Aktuálně:

Hlavní prázdniny: 29.6. – 1.9.2019

Zahájení šk. roku 2019/2020 – pondělí 2.září 2019 (sudý týden); rozpis tříd do týdnů – viz rozpis

Národní testování SCIO

Na jaře 2019 se naše škola zapojila do projektu Národního testování. Někteří naši žáci dosáhli těch nejlepších výsledků v Jihočeském kraji.

Ocenění SCIO

Pro společnou část MZ – Podzim 2019 (2.-6.9.2019) – SOŠ a SOU Písek působí jako spádová škola

Bližší informace o ubytování a stravování v ulici Budějovická 1664 naleznete na webových stránkách: http://www.dm-pi.cz/

Pokoje ve dvou ubytovacích budovách jsou uspořádány do buněk, které tvoří dvou a třílůžkový pokoj se společným WC a koupelnou. Pokoje jsou moderně vybaveny. Žáci jsou v domově mládeže ubytování po celý týden kromě svátků, víkendů a prázdnin. Provoz domova mládeže začíná v neděli v 17.30 hodin a končí v pátek v 15.00 hodin. Kromě ubytovacích prostor mají žáci a studenti k dispozici klubovny, herny a další zařízení pro volný čas.

foto pokoje1    foto pokoje2

Ceny a způsob úhrady

Cena za ubytování činí 1.100,-- Kč/měsíc, 550,-- Kč/ubytování ob týden

Úhrada za ubytování probíhá prostřednictvím inkas zpětně, tzn. že je inkasována částka za předcházející měsíc.