Suplování:   Pondělí 21.9.2020 (Lichy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

A2.

                 

ukon

         

I1.

                 

ukon

         

A4.D

                 

ukon

         

AT.1

                 

ukon

         

AT.2

                 

ukon

         

AT.3

                 

ukon

         

C3.U

                 

ukon

         

KU.1

                 

ukon

         

CU.1

                 

ukon

         

ED.1

                 

ukon

         

I3.T

                 

ukon

         

S3.L

                 

ukon

         

S3.T

                 

ukon

         

ZT.1

                 

ukon

         

SD.1

                 

ukon

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Adámek Václav

                 

..

         

Bayernheimerová Jitka

                 

..

         

Bešťák Jan

                 

..

         

Dušek Filip

                 

..

         

Havlová Veronika

                 

..

         

Hrdina Jan

                 

..

         

Hůla Jiří

                 

..

         

Kaiserová Lenka

 

ZÁJ

ZÁJ

-

HD

-

KL

MAJ

-

           

Klobušická Libuše

                 

..

         

Lasovská Lucie

                 

..

         

Lasovský Petr

                 

..

         

Maierová Věra

                 

..

         

Měchura Vratislav

                 

..

         

Rod Martin

                 

..

         

Stahlichová Radoslava

                 

..

         

Škodová Jaroslava

                 

..

         

Šmidmajer Jiří

                 

..

         

Zájedová Marcela

                 

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Glaser Bohuslav

9.hod

odpadá

TeOP

AT.2

 

ukončení výuky

Hrdina Jan

4.hod

supl. (LK)

ElP

AT.2

(SP-2)

 

Klobušická Libuše

6.hod

supl. (LK)

EKO

AT.3

(Jaz2)

 

Maierová Věra

7.hod

supl. (LK)

KA

AT.3

(Jaz2)

 

Měchura Martin

9.hod

odpadá

AD

KU.1 (1.sk)

 

ukončení výuky

Zájedová Marcela

1.hod

spojeno (LK)

Nj

PD.1 (AJ)

   
 

2.hod

spojeno (LK)

Nj

PD.1 (AJ)

   

Změny v rozvrzích tříd:

AT.2

4.hod

ElP

 

(SP-2)

supluje

Hrdina Jan

(LK)

AT.3

6.hod

EKO

 

(Jaz2)

supluje

Klobušická Libuše

(LK)

 

7.hod

KA

 

(Jaz2)

supluje

Maierová Věra

(LK)

PD.1

1.hod

Nj

AJ

 

spojí

Zájedová Marcela

(LK)

 

2.hod

Nj

AJ

 

spojí

Zájedová Marcela

(LK)

 

 

Suplování:   Úterý 22.9.2020 (Lichy tyden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Kaiserová Lenka

 

LAS

DUŠ

VEJ

-

SMO

-

ZÁJ

-

           

Kotlín Jiří

 

-

-

DUŠ

DUŠ

-

-

..

..

..

-

       

Maierová Věra

 

LL

LL

-

                     

Masojídková Marie

           

LAS

MM

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Dušek Filip

2.hod

supl. (LK)

Mt

SD.1

(Jaz1)

 
 

3.hod

supl. (KOT)

COK

S3.T (TR)

   
 

4.hod

supl. (KOT)

POD

S3.T (TR)

(15)

 

Lasovská Lucie

1.hod

supl. (MAJ)

KA

A4.D (AKAJ)

   
 

2.hod

supl. (MAJ)

KA

A4.D (AKAJ)

   

Lasovský Petr

1.hod

supl. (LK)

ESV

SD.1

(Jaz1)

 
 

6.hod

supl. (MAS)

Ma

SD.1

(7)

 

Mrázová Martina

7.hod

supl. (MAS)

Ma

SD.1

(7)

 

Smolíková Radka

5.hod

spojeno (LK)

KN

PD.1 (AJ)

(Jaz2)

 

Vejmelka Martin

3.hod

supl. (LK)

TeM

AT.2

   

Zájedová Marcela

7.hod

supl. (LK)

Nj

PD.1

(12)

 

Změny v rozvrzích tříd:

A4.D

1.hod

KA

AKAJ

 

supluje

Lasovská Lucie

(MAJ)

 

2.hod

KA

AKAJ

 

supluje

Lasovská Lucie

(MAJ)

AT.2

3.hod

TeM

   

supluje

Vejmelka Martin

(LK)

PD.1

5.hod

KN

AJ

(Jaz2)

spojí

Smolíková Radka

(LK)

 

7.hod

Nj

 

(12)

supluje

Zájedová Marcela

(LK)

S3.T

3.hod

COK

TR

 

supluje

Dušek Filip

(KOT)

 

4.hod

POD

TR

(15)

supluje

Dušek Filip

(KOT)

 

7.hod

Te

TR

 

odpadá

 

(KOT)

 

8.hod

Ok

TR-2

 

odpadá

 

(KOT)

 

9.hod

Ok

TR-2

 

odpadá

 

(KOT)

SD.1

1.hod

ESV

 

(Jaz1)

supluje

Lasovský Petr

(LK)

 

2.hod

Mt

 

(Jaz1)

supluje

Dušek Filip

(LK)

 

6.hod

Ma

 

(7)

supluje

Lasovský Petr

(MAS)

 

7.hod

Ma

 

(7)

supluje

Mrázová Martina

(MAS)

 

 

Suplování:   Středa 23.9.2020 (Lichy tyden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Hůla Jiří

 

-

-

-

-

POB

-

HD

LAC

-

         

Kaiserová Lenka

 

MAJ

MAJ

HD

HD

-

-

..

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Hrdina Jan

3.hod

supl. (LK)

ElP

AT.3

(Jaz2)

 
 

4.hod

supl. (LK)

TeOP

AT.3

(Jaz2)

 
 

7.hod

supl. (HŮ)

Čj

A2.

(SP-3)

 

Lacina Jan

8.hod

supl. (HŮ)

Čj

A2.

(SP-1)

 

Maierová Věra

1.hod

supl. (LK)

KA

P2.D

(Jaz2)

 
 

2.hod

supl. (LK)

KA

P2.D

(Jaz2)

 

Poborská Margita

5.hod

supl. (HŮ)

Čj

ZT.1

(7)

 

Změny v rozvrzích tříd:

A2.

7.hod

Čj

 

(SP-3)

supluje

Hrdina Jan

(HŮ)

 

8.hod

Čj

 

(SP-1)

supluje

Lacina Jan

(HŮ)

AT.3

3.hod

ElP

 

(Jaz2)

supluje

Hrdina Jan

(LK)

 

4.hod

TeOP

 

(Jaz2)

supluje

Hrdina Jan

(LK)

P2.D

1.hod

KA

 

(Jaz2)

supluje

Maierová Věra

(LK)

 

2.hod

KA

 

(Jaz2)

supluje

Maierová Věra

(LK)

PD.1

7.hod

Aj

AJ

 

odpadá

 

(LK)

ZT.1

5.hod

Čj

 

(7)

supluje

Poborská Margita

(HŮ)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 24.9.2020 (Lichy tyden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Dvořák Štěpán

 

-

KL

-

AD

AD

-

..

..

..

         

Kaiserová Lenka

 

-

-

LAS

RO

-

MAR

-

-

           

Titlová Lenka

         

..

                 

Zájedová Marcela

 

ŠKO

NEU

                       

Změny v rozvrzích učitelů:

Adámek Václav

4.hod

spojeno (DVO)

Te

ZT.1 (ZE)

(7)

 
 

5.hod

spojeno (DVO)

Te

ZT.1 (ZE)

(.1..)

 

Klobušická Libuše

2.hod

supl. (DVO)

Fy

ZT.1

(19)

 

Lasovský Petr

3.hod

supl. (LK)

DKS

SD.1

(Jaz2)

 

Marešová Ilona

6.hod

supl. (LK)

SČJ

P2.D

(Jaz1)

 

Neubauerová Hana

2.hod

supl. (ZÁJ)

DaP

ED.3

(Jaz2)

 

Rod Martin

4.hod

supl. (LK)

K

SD.1

(Jaz1)

 

Škodová Jaroslava

1.hod

supl. (ZÁJ)

PaV

S3.L

(18)

 

Změny v rozvrzích tříd:

ED.3

2.hod

DaP

 

(Jaz2)

supluje

Neubauerová Hana

(ZÁJ)

P2.D

6.hod

SČJ

 

(Jaz1)

supluje

Marešová Ilona

(LK)

S3.L

1.hod

PaV

 

(18)

supluje

Škodová Jaroslava

(ZÁJ)

 

5.hod

Sto

CS

 

odpadá

 

(TIT)

S2.D

9.hod

Zsm

SP

 

odpadá

 

(DVO)

ZT.1

2.hod

Fy

 

(19)

supluje

Klobušická Libuše

(DVO)

 

4.hod

Te

ZE

(7)

spojí

Adámek Václav

(DVO)

 

5.hod

Te

ZE

(.1..)

spojí

Adámek Václav

(DVO)

SD.1

3.hod

DKS

 

(Jaz2)

supluje

Lasovský Petr

(LK)

 

4.hod

K

 

(Jaz1)

supluje

Rod Martin

(LK)

 

7.hod

VSt

SP

 

odpadá

 

(DVO)

 

8.hod

VSt

SP

 

odpadá

 

(DVO)

 

9.hod

Zsm

SP

 

odpadá

 

(DVO)

 

 

Suplování:   Pátek 25.9.2020 (Lichy tyden)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

Zpracováno v systému Bakaláři