Suplování:   Pondělí 28.11.2022 (Sudy tyden)

datum výpisu: 29.11.2022 (15:11)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Dušek Filip

 

KR

KR

-

AD

-

-

VEJ

..

..

         

Maierová Věra

 

HLA

HLA

-

LK

-

-

ZAC

-

-

         

Zájedová Marcela

           

-

..

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Adámek Václav

4.hod

spojeno (DUŠ)

Te

TK1. (TR)

(15)

 

Hoštička Petr

8.hod

změna

ITE

ED2.

(P11)

 
 

9.hod

změna

ITE

ED2.

(P11)

 

Kaiserová Lenka

4.hod

supl. (MAJ)

KA

AT.3

(Jaz2)

 

Krilová Otomara

1.hod

spojeno (DUŠ)

Tv

TK1. (1.sk)

(Gymn)

 
 

2.hod

spojeno (DUŠ)

Tv

TK1. (1.sk)

(Gymn)

 

Hlaváčová Kristýna

1.hod

supl. (MAJ)

Aj

PD2. (2.sk)

(Jaz2)

 
 

2.hod

supl. (MAJ)

Aj

PD2. (2.sk)

(Jaz2)

 

Šoch Petr

6.hod

supl. (ZÁJ)

Ma

AT2.+

(4)

 

Vejmelka Martin

7.hod

supl. (DUŠ)

Vyt

IT2.

(14)

 

Zacharová Helena

7.hod

supl. (MAJ)

PaV

OČ.3

(9)

 

Změny v rozvrzích tříd:

ED2.

6.hod

Ma

 

(4)

supluje

Šoch Petr

(ZÁJ)

 

8.hod

ITE

 

(P11)

změna

Hoštička Petr

 
 

9.hod

ITE

 

(P11)

změna

Hoštička Petr

 

IT2.

7.hod

Vyt

 

(14)

supluje

Vejmelka Martin

(DUŠ)

AT.3

4.hod

KA

 

(Jaz2)

supluje

Kaiserová Lenka

(MAJ)

AT2.

6.hod

Ma

 

(4)

supluje

Šoch Petr

(ZÁJ)

OČ.3

7.hod

PaV

 

(9)

supluje

Zacharová Helena

(MAJ)

OČ1.

8.hod

Ek

   

odpadá

 

(DUŠ)

PD2.

1.hod

Aj

2.sk

(Jaz2)

supluje

Hlaváčová Kristýna

(MAJ)

 

2.hod

Aj

2.sk

(Jaz2)

supluje

Hlaváčová Kristýna

(MAJ)

 

8.hod

Pn

   

odpadá

 

(ZÁJ)

TK1.

1.hod

Tv

1.sk

(Gymn)

spojí

Krilová Otomara

(DUŠ)

 

2.hod

Tv

1.sk

(Gymn)

spojí

Krilová Otomara

(DUŠ)

 

4.hod

Te

TR

(15)

spojí

Adámek Václav

(DUŠ)

 

9.hod

Výz

TR

 

odpadá

 

(DUŠ)

 

 

Suplování:   Úterý 29.11.2022 (Sudy tyden)

datum výpisu: 29.11.2022 (15:11)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Maierová Věra

 

-

-

POB

POB

-

-

-

..

..

         

Neubauerová Hana

 

BA

BA

RO

-

SCH

-

MA

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Bayernheimerová Jitka

1.hod

supl. (NEU)

EKO

PD2.

(1)

 
 

2.hod

supl. (NEU)

EKO

PD2.

(1)

 

Bešťák Jan

3.hod

supl. (NEU)

Fy

ED2.

(4)

 

Mareš Štěpán

8.hod

supl. (NEU)

Čj

ED.4

(5)

 

Poborská Margita

3.hod

supl. (MAJ)

Aj

AT.3

(Jaz2)

 
 

4.hod

supl. (MAJ)

Aj

AT.3

(Pm)

 

Rod Martin

4.hod

supl. (NEU)

K

SD1.

(7)

 

Hrbková Miloslava

6.hod

supl. (NEU)

PFP

ED.3

(3)

 

Změny v rozvrzích tříd:

ED2.

3.hod

Fy

 

(4)

supluje

Bešťák Jan

(NEU)

AT.3

3.hod

Aj

 

(Jaz2)

supluje

Poborská Margita

(MAJ)

 

4.hod

Aj

 

(Pm)

supluje

Poborská Margita

(MAJ)

OČ.3

8.hod

Aj

   

odpadá

 

(MAJ)

 

9.hod

KA

CS

 

odpadá

 

(MAJ)

PD2.

1.hod

EKO

 

(1)

supluje

Bayernheimerová Jitka

(NEU)

 

2.hod

EKO

 

(1)

supluje

Bayernheimerová Jitka

(NEU)

ED.3

6.hod

PFP

 

(3)

supluje

Hrbková Miloslava

(NEU)

ED.4

8.hod

Čj

 

(5)

supluje

Mareš Štěpán

(NEU)

SD1.

4.hod

K

 

(7)

supluje

Rod Martin

(NEU)

 

 

Suplování:   Středa 30.11.2022 (Sudy tyden)

datum výpisu: 29.11.2022 (15:11)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Koukolová Jindřiška

             

..

..

           

Maierová Věra

 

HLA

HLA

KR

KR

-

LK

NEU

-

..

         

Masojídková Marie

   

LIS

LAS

LAS

                   

Změny v rozvrzích učitelů:

Kaiserová Lenka

6.hod

supl. (MAJ)

Aj

ED.3

(3)

 

Krilová Otomara

3.hod

supl. (MAJ)

Aj

OČ.3

(9)

 
 

4.hod

supl. (MAJ)

Aj

OČ.3

(9)

 

Lasovský Petr

3.hod

supl. (MAS)

ESV

SD1.

(7)

 
 

4.hod

supl. (MAS)

Tc

SD1.

(7)

 

Listopadová Laura

2.hod

supl. (MAS)

Ma

OČ1.

(8)

 

Neubauerová Hana

7.hod

supl. (MAJ)

EKO

PD1.

(2)

 

Hlaváčová Kristýna

1.hod

spojeno (MAJ)

Aj

PD2. (2.sk)

(2)

 
 

2.hod

spojeno (MAJ)

KA

PD2. (2.sk)

(2)

 

Změny v rozvrzích tříd:

E3.B

7.hod

ITE

ZaP

 

odpadá

 

(Koj)

 

7.hod

ITE

ZeP

 

odpadá

 

(Koj)

 

8.hod

ITE

ZaP

 

odpadá

 

(Koj)

 

8.hod

ITE

ZeP

 

odpadá

 

(Koj)

OČ.3

3.hod

Aj

 

(9)

supluje

Krilová Otomara

(MAJ)

 

4.hod

Aj

 

(9)

supluje

Krilová Otomara

(MAJ)

OČ1.

2.hod

Ma

 

(8)

supluje

Listopadová Laura

(MAS)

PD1.

7.hod

EKO

 

(2)

supluje

Neubauerová Hana

(MAJ)

PD2.

1.hod

Aj

2.sk

(2)

spojí

Hlaváčová Kristýna

(MAJ)

 

2.hod

KA

2.sk

(2)

spojí

Hlaváčová Kristýna

(MAJ)

ED.3

6.hod

Aj

 

(3)

supluje

Kaiserová Lenka

(MAJ)

 

9.hod

MM

   

odpadá

 

(MAJ)

SD1.

3.hod

ESV

 

(7)

supluje

Lasovský Petr

(MAS)

 

4.hod

Tc

 

(7)

supluje

Lasovský Petr

(MAS)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 1.12.2022 (Sudy tyden)

datum výpisu: 29.11.2022 (15:11)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Zájedová Marcela

           

ZAC

KR

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Krilová Otomara

7.hod

supl. (ZÁJ)

Tv

ED.3

(3)

 

Zacharová Helena

6.hod

supl. (ZÁJ)

Sto

KP.2 (KU)

(17)

 

Změny v rozvrzích tříd:

ED.3

7.hod

Tv

 

(3)

supluje

Krilová Otomara

(ZÁJ)

KP.2

6.hod

Sto

KU

(17)

supluje

Zacharová Helena

(ZÁJ)

 

 

Suplování:   Pátek 2.12.2022 (Sudy tyden)

datum výpisu: 29.11.2022 (15:11)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Rod Martin

 

LAS

                         

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

14

 

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

Lasovský Petr

1.hod

spojeno (RO)

Te

SD1. (DV)+

(7)

 

Mareš Štěpán

3.hod

změna

Čj

IT2.

(9)

 
 

4.hod

změna

Čj

IT2.

(4)

 

Rostecký Michal

1.hod

změna

Tc

SD.2 (SP)

(4)

 
 

2.hod

změna

Tc

SD.2 (SP)

(2)

 

Změny v rozvrzích tříd:

IT2.

3.hod

Čj

 

(9)

změna

Mareš Štěpán

 
 

4.hod

Čj

 

(4)

změna

Mareš Štěpán

 

SD.2

1.hod

Te

DV

(7)

spojí

Lasovský Petr

(RO)

 

1.hod

Tc

SP

(4)

změna

Rostecký Michal

 
 

2.hod

Tc

SP

(2)

změna

Rostecký Michal

 

SD1.

1.hod

Te

DV

(7)

spojí

Lasovský Petr

(RO)

 

Zpracováno v systému Bakaláři