V pátek 28.9.2018 - státní svátek

V pátek 5.10.2018 - třídní schůzky pro I. ročníky podle rozpisu (pdf)

Přijímací řízení pro školní rok 2018/2019 – základní informace

Přehled oborů pro školní rok 2018/2019

Výsledky 3. kola přijímacího řízení

byli přijati všichni uchazeči

Volná místa pro III. kolo přijímacího řízení

volná místa najdete zde (pdf)

Výsledky 2. kola přijímacího řízení

Výsledky druhého kola přijímacího řízení najdete zde. Zápisové lístky odevzdejte do 15. 6 2018.

Výsledky 1. kola přijímacího řízení pro obory, kde se konaly přijímací zkoušky

výsledky najdete zde (pdf)

Výsledky 1. kola přijímacího řízení pro obory, kde se nekonaly přijímací zkoušky

výsledky najdete zde (pdf). Do 9.5.2018 je potřeba odevzdat zápisový lístek.

Uzávěrka přihlášek pro první kolo je 1.3.2018 (rozhodující je razítko podání na poště).

Maturitní obory (Provoz a ekonomika dopravy, Autotronik) – konají se jednotné (státní) přijímací zkoušky. Jednotná přijímací zkouška se koná formou písemného testu ze vzdělávacího oboru Český jazyk a literatura a písemného testu ze vzdělávacího oboru Matematika a její aplikace ve dvou termínech a je stanovena na tyto dny: 1. termín: 12. dubna 2018; 2. termín: 16. dubna 2018. Na všechny tříleté učební obory je přijetí bez přijímacích zkoušek.

K podání informací o přijímacím řízení je ve škole zřízena stálá služba – středa od 14.00 do 17.00 hodin. V tomto čase je možná i prohlídka školy. Případný jiný termín je možné domluvit na telefonním čísle 603 929 826 – Ing. Zdeněk Kalinovský, ZŘ. S podrobnostmi přijímacího řízení Vás rádi seznámíme také na telefonním čísle 382789512 nebo 603823537, popřípadě na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Novinky pro školní rok 2018/2019:

* Truhlář se zaměřením na obsluhu CNC strojů – v návaznosti na pořízení moderního strojního vybavení, toto zaměření je žádané všemi zaměstnavateli (nejen dřevo, ale i strojnictví) - (samostatný leták).

* Klempíř se zaměřením na strojírenskou výrobu – plní požadavek zaměstnavatelů v oblasti strojírenství, zaměření oboru řešeno odborným výcvikem u firem/zaměstnavatelů (samostatný leták).

Kritéria přijímacího řízení najdete zde

Důležité náležitosti přihlášky: podpis uchazeče a u nezletilých i zákonného zástupce, bude-li to uvedeno v kritériích, musí být způsobilost potvrzena od lékaře, výstupní hodnocení se nehodnotí.

Přihláška ke stažení - učební a studijní obory
                                  - pro nástavbové studium
                                  - žádost pro obory E