Suplování:   Pondělí 17.6.2019 (Lichy tyden)

datum výpisu: 17.6.2019 (6:39)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

A3.D

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

A4.D

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

K3.U

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

P2.D

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

S2.D

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

S3.I

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

S3.L

ZZ-ú

ZZ-ú

ZZ-ú

ZZ-ú

ZZ-ú

ZZ-ú

ZZ-ú

ZZ-ú

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

T3.Z

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

A3.

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Bayernheimerová Jitka

 

KIN

ZÁJ

KIN

-

-

..

..

-

..

         

Beran Jan

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Bryndová Marie

 

KT

MAJ

MA

MA

                   

Schránilová Miloslava

 

MAR

-

-

HOŠ

HOŠ

..

..

         

Stahlichová Radoslava

               

           

Škodová Jaroslava

 

-

ZÁJ

POB

-

-

-

..

..

..

         

Vondryska Viktor

 

-

-

ZÁJ

..

KK

KK

-

         

Zacharová Helena

 

KT

MAJ

MA

MA

-

-

-

..

..

         

Změny v rozvrzích tříd:

A1.D

1.hod

EKO

PED

(16)

supluje

Sýbková Zuzana

(SCH)

 

6.hod

ITE

PED

(16)

supluje

Hoštička Petr

(SCH)

 

7.hod

ITE

PED

(16)

supluje

Hoštička Petr

(SCH)

A2.D

2.hod

Fy

PED

(9)

supluje

Bešťák Jan

(SCH)

C2.U

7.hod

Te

   

odpadá

 

(ŠKO)

 

8.hod

SUR

   

odpadá

 

(ŠKO)

 

9.hod

SUR

   

odpadá

 

(ŠKO)

K2.U

1.hod

Čj

   

supluje

Hůla Jiří

(VON)

 

2.hod

Čj

   

supluje

Hůla Jiří

(VON)

 

3.hod

Che

 

(18)

supluje

Kinkorová Libuše

(BA)

 

8.hod

Te

   

odpadá

 

(ZAC)

P1.D

3.hod

SČJ

 

(10)

supluje

Marešová Ilona

(SCH)

S1.L

1.hod

ZAP

PSZ

(20)

spojí

Kinkorová Libuše

(BA)

 

2.hod

On

(18)

supluje

Zájedová Marcela

(ŠKO)

 

2.hod

On

PSZ

(18)

spojí

Zájedová Marcela

(BA)

 

3.hod

Aj

 

(12)

supluje

Poborská Margita

(ŠKO)

 

5.hod

On

 

(18)

supluje

Zájedová Marcela

(VON)

 

8.hod

AD

 

(17)

supluje

Měchura Martin

(STA)

 

9.hod

Obp

PSZ

 

odpadá

 

(BA)

S2.L

1.hod

Ma

CS

(12)

supluje

Kotalová Daniela

(ZAC)

 

1.hod

ZAP

PSZ

(20)

spojí

Kinkorová Libuše

(BA)

 

1.hod

Ma

KC

(12)

spojí

Kotalová Daniela

(BRY)

 

2.hod

Aj

CS

 

spojí

Maierová Věra

(ZAC)

 

2.hod

On

PSZ

(18)

spojí

Zájedová Marcela

(BA)

 

2.hod

Aj

KC

 

supluje

Maierová Věra

(BRY)

 

3.hod

Ok

KC

(9)

spojí

Mareš Štěpán

(ZAC)

 

3.hod

Ok

CS

(9)

spojí

Mareš Štěpán

(BRY)

 

4.hod

Ok

KC

(21)

spojí

Mareš Štěpán

(ZAC)

 

4.hod

Ok

CS

(21)

spojí

Mareš Štěpán

(BRY)

 

7.hod

ITE

1.sk

 

spojí

Kuková Zdena

(VON)

 

8.hod

ITE

1.sk

 

spojí

Kuková Zdena

(VON)

 

9.hod

Te

KC

 

odpadá

 

(ZAC)

 

9.hod

Obp

PSZ

 

odpadá

 

(BA)

 

 

Suplování:   Úterý 18.6.2019 (Lichy tyden)

datum výpisu: 17.6.2019 (6:39)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

A1.D

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

A2.D

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

EX

A3.D

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

PX

A4.D

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

K3.U

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

ZZ-p

P2.D

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

S2.D

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

S3.I

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

S3.L

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

Volz

T3.Z

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

A3.

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Kon

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Bayernheimerová Jitka

 

-

SMO

-

-

-

..

POB

..

..

         

Dušek Filip

     

POB

POB

                   

Kinkorová Libuše

 

POB

-

LAC

LAC

-

ZÁJ

-

-

-

         

Masojídková Marie

 

LK

-

-

-

..

-

-

..

-

         

Neubauerová Hana

-

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Schránilová Miloslava

-

HA

HLA

..

..

-

..

..

..

..

-

-

-

-

-

Škodová Jaroslava

-

ZÁJ

-

KL

..

-

-

..

..

..

-

-

-

-

-

Šmidmajer Jiří

 

KR

KR

-

-

BER

BER

-

-

         

Zacharová Helena

             

..

..

-

         

Změny v rozvrzích tříd:

A1.D

1.hod

Aj

AT

(16)

supluje

Kaiserová Lenka

(MAS)

A2.

3.hod

OaD

 

(SP-2)

supluje

Lacina Jan

(KIN)

 

4.hod

OaD

 

(SP-4)

supluje

Lacina Jan

(KIN)

A2.D

1.hod

Tv

1.sk

(Těl)

spojí

Krilová Otomara

(JŠ)

 

2.hod

Tv

1.sk

(Těl)

spojí

Krilová Otomara

(JŠ)

AD.1

1.hod

Aj

 

(16)

supluje

Kaiserová Lenka

(MAS)

C2.U

3.hod

Sz

 

(11)

supluje

Klobušická Libuše

(ŠKO)

 

4.hod

Te

   

odpadá

 

(ŠKO)

 

5.hod

Ma

   

odpadá

 

(MAS)

 

7.hod

SUR

   

odpadá

 

(ŠKO)

 

8.hod

SUR

   

odpadá

 

(ŠKO)

K2.U

6.hod

On

 

(19)

supluje

Zájedová Marcela

(KIN)

 

9.hod

PaV

   

odpadá

 

(ŠKO)

P1.D

1.hod

CvÚ

1.sk

 

spojí

Havlíková Dagmar

(SCH)

 

2.hod

Aj

1.sk

 

spojí

Hlaváčová Kristýna

(SCH)

I1.T

4.hod

Fy

 

(2)

supluje

Bešťák Jan

(JŠ)

S1.L

1.hod

On

 

(12)

supluje

Zájedová Marcela

(ŠKO)

 

2.hod

Nj

 

(20)

supluje

Smolíková Radka

(BA)

 

7.hod

Aj

PSZ

(18)

supluje

Poborská Margita

(BA)

S1.D

6.hod

Tv

1.sk

(Gymn)

spojí

Beran Jan

(JŠ)

 

7.hod

Tv

1.sk

(Gymn)

spojí

Beran Jan

(JŠ)

S2.L

1.hod

Spv

 

(.1..)

supluje

Poborská Margita

(KIN)

 

7.hod

Aj

PSZ

(18)

supluje

Poborská Margita

(BA)

 

7.hod

Sto

CS

 

odpadá

 

(ZAC)

 

8.hod

Sto

CS

 

odpadá

 

(ZAC)

S2.T

3.hod

Aj

2.sk

(20)

spojí

Poborská Margita

(DUŠ)

 

4.hod

Aj

2.sk

(6)

spojí

Poborská Margita

(DUŠ)

 

Zpracováno v systému Bakaláři